İlçemiz Genelinde Fen İşleri Müdürlüğümüzün İlçemizdeki Güvenliği Sağlamak Amacıyla  Yaptığı Çalışmalar

İlçemiz Genelinde Fen İşleri Müdürlüğümüzün İlçemizdeki Güvenliği Sağlamak Amacıyla Yaptığı Çalışmalar

İlçemizde Güvenliğin Sağlanması Amacıyla

      Orhangazi Mahallesi Kent Meydanı Şehitlik Anıtı çevresine 7/24 kayıt özelliğine sahip Güvenlik Kameraları yerleştirilmiştir.

      Orhangazi Mahallesi çocuk oyun parkı ve kamelyalar alanına 7/24 saat kayıt özelliğine sahip güvenlik kameraları yerleştirme çalışmalarımız başlamış olup, en kısa zamanda tamamlanarak aktif hale getirilecektir.

      Eyüp Sultan Mahallesi Sahil Gezinti yoluna 16 adet 7/24 kayıt özelliğine sahip Güvenlik Kameraları yerleştirilmiştir.

      Eynel Köprüsü altında asayişi sağlamak amacıyla 7/24 kayıt özelliğine sahip Güvenlik Kameraları yerleştirme çalışmalarına başlanmış olup, en kısa zamanda tamamlanarak aktif hale getirilecektir.

      Örencik Mahallesi Doğa Evleri çevresine 7/24 saat kayıt özelliğine sahip güvenlik kameraları yerleştirilmiştir.

      Terice Deresi mevkiine yapılan Millet Bahçesi alanının çalışmaları tamamlandıktan sonra güvenlik kameraları yerleştirilecektir.

       Konkasör üretim tesisinin güvenliğini sağlamak amacıyla 7/24 kayıt özelliğine sahip Güvenlik Kameraları yerleştirilmiştir.

      Vatandaşlarımızın güvenliği için Orhangazi Mahallesinde ışıksız yay geçitlerindeki orta şeritlere yaya önceliğini sağlamak adına kırmızı şeritler ekiplerimizce çizildi.

      Sokak hayvanlarına daha sağlıklı bir yaşam alanı sunulabilmesi için ilçe genelinde başıboş dolaşan sokak hayvanları Belediye ekipleri tarafından düzenli olarak toplanıp Hayvan barınağına götürülmektedir. Ayrıca sahipli evcil Hayvanların gerek duyulduğunda Belediye tarafından sağlık kontrolleri ve muayenesi yapılmaktadır.

Bu Duruma Ait Diğer Projeler