Özel Gün Ve Tarihlerde Yaptığımız Çalışmalarımız

Özel Gün Ve Tarihlerde Yaptığımız Çalışmalarımız

ÖZEL GÜNLERDE YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALARIMIZ

Özel gün ve haftaların önemini unutmayarak Kadınlar günü ve Anneler gününde İlçedeki kadınlar ve kıymetli anneler ziyaret edilerek hayır duaları alınmıştır.

İlçede Öğretmenlik görevini icra eden Öğretmenler, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle ziyaret edilmiş, Öğretmenler Günü kutlanmıştır.

18 Mart Çanakkale Zaferi, Şehitler Haftası, 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü gibi önemli günlerde şehitlerin kabirleri ve aileleri ziyaret edilmiştir.

İlçedeki sağlık çalışanları da unutulmamış, bu zorlu süreçte onları motive etmek amacıyla ziyaret gerçekleştirilmiş ve sağlık çalışanlarına hediye verilmiştir

Camiiler ve Din Görevlileri Haftasında İlçedeki din görevlilerine özel programlar düzenlenerek din görevlileri ziyaret edilmiştir.

19 Eylül Gaziler Günü, 19 Ekim Muhtarlar Günü vesilesiyle İlçemizde bulunan gazilerimize yemek programı düzenleyerek hediye takdim ettik.

Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı ve öğrencilerimizin sınavları olduğu günlerde özel halk otobüsleri Ayvacık-Samsun ve Ayvacık-Çarşamba arasındaki ulaşım hizmetleri tüm halkımıza ücretsiz sunulmuştur.

LGS (Liselere Giriş Sınavı)’ye ve YKS (Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı)’ye girecek öğrencilerimizi ziyaret edip çeşitli hediyeler dağıtılarak heyecanlarına ortak olduk.