Özel Gün Ve Tarihlerde Yaptığımız Çalışmalarımız

Özel Gün Ve Tarihlerde Yaptığımız Çalışmalarımız

ÖZEL GÜNLERDE YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALARIMIZ

·        Özel gün ve haftaların önemini unutmayarak Kadınlar günü ve Anneler gününde İlçedeki kadınlar ve kıymetli anneler ziyaret edilerek hayır duaları alınmıştır.

·        İlçede Öğretmenlik görevini icra eden Öğretmenler, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle ziyaret edilmiş, Öğretmenler Günü kutlanmıştır.

·        18 Mart Çanakkale Zaferi, Şehitler Haftası, 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü gibi önemli günlerde şehitlerin kabirleri ve aileleri ziyaret edilmiştir.

·         İlçedeki sağlık çalışanları da unutulmamış, bu zorlu süreçte onları motive etmek amacıyla ziyaret gerçekleştirilmiş ve sağlık çalışanlarına hediye verilmiştir

·        Camiiler ve Din Görevlileri Haftasında İlçedeki din görevlilerine özel programlar düzenlenerek din görevlileri ziyaret edilmiştir.

·        19 Eylül Gaziler Günü, 19 Ekim Muhtarlar Günü vesilesiyle İlçemizde bulunan gazilerimize yemek programı düzenleyerek hediye takdim ettik.

·        Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı ve öğrencilerimizin sınavları olduğu günlerde özel halk otobüsleri Ayvacık-Samsun ve Ayvacık-Çarşamba arasındaki ulaşım hizmetleri tüm halkımıza ücretsiz sunulmuştur.

·        LGS (Liselere Giriş Sınavı)’ye ve YKS (Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı)’ye girecek öğrencilerimizi ziyaret edip çeşitli hediyeler dağıtılarak heyecanlarına ortak olduk.