SAYIN SUAT KILIÇ'TAN İLÇEMİZE ZİYARET

3 Haziran 2024
SAYIN SUAT KILIÇ'TAN İLÇEMİZE ZİYARET

Önceki Dönem Gençlik ve Spor Bakanımız, Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Suat Kılıç’ı ve beraberindeki heyeti Belediye Başkanımız Sayın Refahittin Şencan makamında ağırladı.

Önceki Dönem Gençlik ve Spor Bakanımız, Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Suat Kılıç’ı ve beraberindeki heyeti Belediye Başkanımız Sayın Refahittin Şencan makamında ağırladı. Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız İlçemizde Belediyemizin imkanları doğrultusunda yapılan çalışmalardan ve yapılacak olan projelerinden bahsetti.
Belediye Başkanımız “İnşallah siz siyaset büyüklerimizin destek ve teşvikleriyle İlçemize yeni ve güçlü projeler ve hizmetler kazandıracağız. Bu anlamda ziyaretlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Tekrarını en kısa zamanda yine bekleriz” diyerek misafirperverliğini gösterdi.
Daha sonra İlçemiz esnaflarını ziyaret edip hayırlı işler dileğinde bulunan Sayın Suat Kılıç, karşılaştığı halkımızla sohbet ederek talep ve isteklerini dinledi.
Genel, Ziyaret ile ilgili diğer haberler